Dziś jest , r.
giweather joomla module

Po zakończeniu obrad XVI Sesji Rady Gminy Jonkowo odbędzie się wspólne posiedzenie  komisji stałych  Rady Gminy Jonkowo. 

Mamy zaszczyt zaprosić na obrady XVI Sesji Rady Gminy Jonkowo, która odbędzie się w dniu 16 grudnia 2019 (poniedziałek) o godzinie 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Wiceprzewodniczący Komisji Budżetowej, Jacek Jatkiewicz, serdecznie zaprasza na posiedzenie komisji na dzień 16 grudnia 2019 roku  (poniedziałek) o godzinie 7.30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Jonkowie.

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Arkadiusz Przewłocki, serdecznie zaprasza na posiedzenie komisji na dzień 11 grudnia 2019 roku (środa) na godzinę 15:40 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Mamy zaszczyt zaprosić na obrady XV nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Jonkowo zwołanej na wniosek Wójta Gminy Jonkowo, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 7:15 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarki na dzień 27 listopada (środa) 2019 roku na godzinę 9.00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.