Dziś jest , r.
giweather joomla module

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Kraju Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński odwołuje posiedzenie Komisji Gospodarki przewidzianej na dzień 26 marca 2020 roku.

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarki na dzień 26 marca 2020 roku na godzinę 11:00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.

Uwaga Petenci! Informujemy o aktualizacji numerów telefonów kontaktowych z poszczególnymi referatami Urzędu Gminy w Jonkowie.

Szanowni Państwo, każdy, kto składając swój PIT jako miejsce zamieszkania wskaże Gminę Jonkowo, będzie miał udział w jej rozwoju.

Gmina Jonkowo zakończyła wdrażanie projektu  pt. „Cyfryzacja Urzędu Gminy Jonkowo – e-usługi dla Petenta”, na który pozyskała środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

URZĄD GMINY informuje, iż od poniedziałku 02.03.2020 r. zaczyna funkcjnować BIURO PODAWCZE, mieszczące się na parterze budynku, przy wejściu.