Dziś jest , r.
giweather joomla module

Weekend, który już niestety dobiegł końca był weekendem w rodzinie Młodego Piłkarza bardzo intensywny. Dzieci razem ze swoimi rodzinami pod przewodnictwem Trenerów MP wybrały się na mecz Ekstraklasy Lechia Gdańsk vs Górnik Zabrze.

20191029 03Nowoczesny stadion, mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce i wiele innych atrakcji. Dzieci jak i dorośli na pewno się nie nudzili i miło spędzili czas we wspólnym gronie. 

W imieniu całej Szkółki MP chcemy podziękować Mariuszowi Głozakowi za przekazanie voucherów na poczęstunek na stadionie wszystkim uczestnikom naszej wyprawy. Jeszcze raz dzięki Mario.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!20191029 05

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956