Społeczność Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie serdecznie zaprasza na Święto Szkoły w dniu 31 maja 2019r. (piątek) w godz. 14.40-18.00.

20190529 04Mnóstwo atrakcji i zabaw dla dzieci, kawiarenka Rady Rodziców z pysznym ciastem i szkolnym bigosem – również dla Rodziców i innych Dorosłych, którzy nas odwiedzą.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie serdecznie zaprasza na cykliczny Rodzinny Rajd Rowerowy pamięci Ś. P. Doroty Borowiec. Rajd odbędzie się w dniu 2 czerwca 2019r. (niedziela). Zbiórka na terenie szkoły przy orliku o godz. 13.00. Rodzice przygotowali 3 zróżnicowane trasy rowerowe oraz jedną trasę pieszą. Zakończenie rajdu dla wszystkich tras na Jonkowskich Błoniach ok. godz. 15.00 – wspólnym ogniskiem z kiełbaskami.