Stopniał śnieg, wyszło słońce, więc trzeba było wziąć się do roboty i zadbać o nasze "Małe Camp Nou".

20190409 01Dobre boisko to podstawa. Nie ma nic przyjemniejszego jak trenowanie i granie na dobrze przygotowanej murawie. To wszystko z myślą o dzieciach z naszej szkółki, seniorach i mieszkańcach Jonkowa.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za pomoc.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.

Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny. Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,