Dziś jest , r.
giweather joomla module

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM STANU EPIDEMICZNEGO, W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW URZĄD GMINY W JONKOWIE  ZOSTAJE ZAMKNIĘTY DLA INTERESANTÓW DO ODWOŁANIA

  Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą mailową na adres: sekretariat@jonkowo.pl. Kontakty telefoniczne i adresy e-mail do wszystkich referatów i stanowisk Urzędu Gminy w Jonkowie  znajdują się na stronie http://jonkowo.pl/mieszkaniec/samorzad/urzad-gminy/telefony

W sprawach kierowanych do Urzędu można także wykorzystać środki komunikacji elektronicznej: 

- poprzez platformę ePUAP www.epuap.gov.pl, adres skrytki: /jonkowoug/SkrytkaESP

- poprzez platformę e-usługi dla Petenta: www.e.jonkowo.pl

Informujemy również, że od poniedziałku 16 marca zamknięta będzie kasa w urzędzie gminy. W związku z tym zachęcamy do dokonywania  płatności bezgotówkowych drogą elektroniczną lub płatnosci gotówkowych w kasie WBS Jonkowo. 

PROSIMY O ZROZUMIENIE WYJĄTKOWEJ SYTUACJI

APELUJEMY O ROZWAGĘ I STOSOWANIE SIĘ DO KOMUNIKATÓW GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO I MINISTRA ZDROWIA.

WSPÓLNIE MINIMALIZUJMY RYZYKO ZAKAŻENIA!