W środę 25 kwietnia o godz. 1120 komisja przetargowa otworzyła jedyną ofertę, która wpłynęła w postępowaniu na zakup niskoemisyjnego taboru autobusowego.

W związku z trwającymi  pracami nad aktualizacją Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna przygotowana została ankieta  tematyczna dotycząca oceny potencjału rozwojowego Olsztyna oraz gmin wchodzących w skład Obszaru Funkcjonalnego (Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda).

Uwaga! W dniach 24-30 kwietnia ul. Hanowskiego w Jonkowie będzie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego.

Uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze sołtysów i członków rad sołeckich.

Drodzy Rodzice. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą przedszkola w Jonkowie, a ograniczonymi możliwościami przyjęcia wszystkich zgłoszonych dzieci do naszej placówki na rok szkolny 2019/2020 (Przedszkole jest w stanie przyjąć około 50% zgłoszonych kandydatów), zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące przedstawienia alternatywnej oferty zapewnienia wychowania przedszkolnego w oddziałach przedszkolnych zorganizowanych przy Szkole Podstawowej w Jonkowie oraz przy Szkole Podstawowej we Wrzesinie na zasadach zbliżonych do funkcjonowania przedszkola.

W środę rozpoczęto wylewanie asfaltu we Wrzesinie.