Szanowni Petenci. W związku z ograniczeniami wizyt w Urzędzie Gminy oraz wzmożoną liczbą telefonów dotyczących załatwiania różnych spraw lub uzyskaniem informacji ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ o telefoniczne lub mailowe kontaktowanie się bezpośrednio z BIUREM PODAWCZYM. Numer telefonu: 89-670-69-11 (lub 89 5129 237 wew. 68), adres skrzynki e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z biurem podawczym (a nie sekretariatem) znacznie przyspiesza procedurę załatwiania spraw lub uzyskanie niezbędnych informacji.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do korzystania z e-usług, które dostępne są na platformie https://e.jonkowo.pl Platforma daje użytkownikowi (mieszkańcowi, podatnikowi czy przedsiębiorcy) szereg nowych możliwości wejścia w interakcję z Urzędem Gminy. Pierwszym krokiem, aby korzystać w pełni z możliwości jakie daje platforma jest przeprowadzenie rejestracji. Po założeniu konta (prawy górny róg – REJESTRACJA) kolejnym krokiem będzie weryfikacja podanych przy rejestracji danych. Możemy zrobić to na dwa sposoby:

  1. Za pomocą profilu zaufanego (jeśli już go posiadamy).
  2. Osobistego stawiennictwa w Urzędzie Gminy celem potwierdzenia tożsamości - obecnie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, należy najpierw skontaktować się z biurem podawczym (pod w/w numerami telefonów)i umówić wizytę na konkretny dzień i godzinę, pamiętając o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.