W grudniu w Szkole Podstawowej we Wrzesinie zrealizowano projekt SZTUKA W OBIEKTYWIE , którego pomysłodawcą jest pan Henryk Kita-nauczyciel muzyki i plastyki.

W dniu 04.01.2020 Szkółka Młodego Piłkarza rozpoczęła cykl turniejów na hali w Jonkowie. W sobotę gościliśmy trzynaście drużyn z naszego województwa. Każda z drużyn pokazała charakter i wolę walki oraz umiejętności piłkarskie.

Nasz trener i założyciel szkółki Młody Piłkarz z nominacją do nagrody Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w kategorii ''Postać Roku Klubów Młodzieżowych ''.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na VI edycję akcji "Bądź aktywny zimą", która odbędzie się w dniach 21 i 23 stycznia 2020 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Jonkowie.

1 grudnia 2019 r. na hali przy ulicy Mackiewicza w Morągu odbył się turniej rocznika 2012 i młodszych. W turnieju brało udział 6 zespołów.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na "Mikołajkowy Turniej Sportowy", który odbędzie się w czwartek 5 grudnia 2019 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Jonkowie.