Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo ma zaszczyt zaprosić na obrady X Sesji Rady Gminy Jonkowo, która odbędzie się w dniu 29 lipca 2019 (poniedziałek) o godzinie 13.30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie Wójta.
  5. Zapytania Radnych i Sołtysów do Wójta Gminy Jonkowo.
  6. Zapytania Mieszkańców do Wójta Gminy Jonkowo.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019- 2031 - dyskusja, opinia Komisji, głosowanie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu na 2019 rok - dyskusja, opinia Komisji, głosowanie.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na brak reakcji Wójta Gminy Jonkowo - dyskusja, opinia Komisji, głosowanie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w obrębie geodezyjnym Gutkowo - dyskusja, opinia Komisji, głosowanie.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia czasu na realizację bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jonkowo - dyskusja, opinia Komisji, głosowanie.
  12. Sprawy różne.
  13. Zamkniecie obrad.