, г.
giweather joomla module

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza VII edycję konkursu o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris za wspieranie postaw proekologicznych oraz propagowanie działań i rozwiązań przyczyniających się do zmniejszenia zagrożenia środowiska naturalnego oraz do jego ochrony.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku przekazuje informację o prognozie zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu na obszarze powiatu olsztyńskiego od godz. 00:00 dnia 07.02.2020 do godz. 08:00 dnia 07.02.2020. Temperatura minimalna od -4°C do 0°C, temperatura minimalna gruntu od -5°C do -1°C.

Centrum Rozwoju Lokalnego kontynuując swoją misję edukacyjną w tak ważnym obszarze jak bezpieczeństwo, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw dzieci, młodzieży i dyrektorów szkół w dniach 26 lutego – 1 marca 2020, Gminne Zrzeszenie LZS organizuje wyjazd na naukę i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych.

Federacja FOSa zaprasza do udziału w projekcie pt. "W drodze do aktywności". Celem projektu jest podniesienie stopnia aktywności społecznej, zdrowotnej, edukacyjneji zawodowej 140 kobiet i 100 mężczyzn z zamieszkujących na terenie Miasta Olsztyn, Gminy Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda w okresie od 1.01.2020 r. do 30.06.2022 r.

Już po raz IX Fundacja Zaawansowanych Technologii zaprasza młodzież w wieku 13-20 lat do zgłaszania swoich nowatorskich projektów z różnych dziedzin do Konkursu Naukowego E(x)plory.